menuordersearch
evparts.ir

ایوی مگ مجله تست، عیب یابی و تعمیر خودرو‌‌‌‌های برقی ,

تست و عیب یابی و تعمیر خودرو‌‌‌‌های الکتریکی مانند خودرو، موتور سیکلت، اسکوتر،‌ویلچر و دوچرخه برقی و قطعات مورد استفاده

تست و عیب یابی خودرو‌‌‌‌های الکتریکی

ایوی مَگ (evmag) مجله عیب یابی و تعمیر خودرو‌‌‌‌های برقی

ایوی مگ بررسی و معرفی خودرو‌‌‌‌های برقی
ایوی مگ آموزش خودرو‌‌‌‌های برقی
ایوی مگ تکنولوژی خودرو‌‌‌‌های برقی
ایوی مگ راهنمای کاربری خودرو‌‌‌‌های برقی
ایوی مگ تست و عیب یابی خودرو‌‌‌‌های برقی

evmag ایوی مگ 

در سامانه جامع ایوی مگ (evmag) به بررسی و ارائه مقالات مربوطه در حوزه قطعات و خودرو‌‌‌‌های الکتریکی پرداخته می‌شود. هدف این سامانه افزایش آگاهی عمومی از این حوزه و دسترسی به تکنولوژی ها، اطلاعات فنی و تجاری، محاسبات عملکردی و اقتصادی تدوین شده توسط تیم فنی در زمینه خودرو‌‌‌‌های الکتریکی و قطعات وابسته است.

مقالات تست، عیب یابی و تعمیر

 

عیب یابی و تعمیر موتورسیکلت برقیموتور برقی:

نحوه عیب یابی و رفع ایراد موتور برقی | ادامه مطلب


عیب یابی و تعمیر دسته گاز دوچرخه و موتوردسته گاز:

تست دسته گاز دوچرخه اسکوتر و موتورسیکلت برقی | ادامه مطلب


تست و عیب یابی و تعمیر باتری خودرو‌‌‌‌های برقیباتری:

تست باتری‌‌‌‌های لیتیوم یون(تخصصی) | ادامه مطلب


عیب یابی و تعمیر کنترلر خودرو‌‌‌‌های برقیکنترلر:

تست سلامت ماسفت‌‌‌‌های کنترلر موتور براشلس | ادامه مطلب


عیب یابی و تعمیر الکتروموتور خودرو‌‌‌‌های برقیالکتروموتور:

تست سنسور اثر هال موتور براشلس | ادامه مطلب

نمایش بیشتر
بستن
تست و عیب یابی و تعمیر خودرو‌‌‌‌های الکتریکی و قطعات وابسته تست و عیب یابی و تعمیر خودرو‌‌‌‌های الکتریکی و قطعات وابسته تست و عیب یابی و تعمیر خودرو‌‌‌‌های الکتریکی مانند خودرو، موتور سیکلت، اسکوتر،‌ویلچر و دوچرخه برقی و قطعات مورد استفاده یکشنبه سی ام مرداد ۰۱ نحوه عیب یابی و رفع ایراد موتور برقی نحوه عیب یابی و رفع ایراد موتور برقی اگر موتور یا دوچرخه برقی شما به هر دلیلی کار نمی‌کند، می‌توانید با یک مولتی متر و کمی صرف وقت، عیب سیستم و قطعه خراب را شناسایی کرده و برای رفع آن اقدام کنید. پنج شنبه بیست و یکم بهمن ۰۰ تست دسته گاز دوچرخه اسکوتر و موتورسیکلت برقی تست دسته گاز دوچرخه اسکوتر و موتورسیکلت برقی در این متن شما میتوانید نحوه تست انواع دسته گاز شستی و یا موتوری که بر روی انواع دوچرخه برقی و یا موتور سیکلت برقی استفاده میشود را مطالعه بفرمایید. جمعه پنجم دی ۹۹ تست باتری‌‌‌‌های لیتیوم یون(تخصصی) تست باتری‌‌‌‌های لیتیوم یون(تخصصی) هیچ تست سریعی نمیتواند تمام پارامتر‌‌‌‌های باتری را اندازه گیری کند وهمیشه تاثیرات خارجی ای وجود دارند که باعث رد شدن تست میشوند. پیش بینی صحیح باید 9 بار از 10 بار باشد. QuickSort(by Cadex) این کار را برای پک‌‌‌‌های تک سلولی که ظرفیتشان کمتر از 1500 میلی آمپر ساعت است انجام میدهد.تکنولوژی‌‌‌‌های جدیدی که در حال توسعه هستند میتوانند این کار را برای پک‌‌‌‌های بزرگتر انجام دهند که به علت لزوم نمونه برداری فرکانس پایین چند دقیقه طول خواهند کشید.
ظرفیت دریچه ی سلامتی باتری است، تکنولوژی تست سریع با پیشبینی ظرفیت باتری با استفاده از سیستم مدیریت باتری قوی تر میشود.چنین تست‌‌‌‌های سریعی میتوانند در شارژر ها قرار بگیرند تا سلامت باتری را در هر بار شارژ ارزیابی کند که میتواند برای نشان دادن به کاربر با یک چراغ سبز اعلام کند ظرفیت شارژ تکمیل شده است، باتری‌‌‌‌های کم ظرفیت تر این نشانگر را بدلیل اضافه نکردن سیستم اضافی به پک ندارند.
چهارشنبه دوم مرداد ۹۸
تست سلامت ماسفت‌‌‌‌های کنترلر موتور براشلس تست سلامت ماسفت‌‌‌‌های کنترلر موتور براشلس برای این تست شما باید اتصال کوتاه بین هر سه فاز با منفی سیستم و مثبت سیستم را چک کنید. در کل 6 حالت باید تست شود ( اتصال کوتاه بین هر سه فاز و منفی و اتصال کوتاه بین هر سه فاز و مثبت). برای این تست روشن بودن کنترلر ( وصل کردن به منبع تغذیه) لزومی ندارد .در هر یک از حالت‌‌‌‌های فوق مولتی متر باید مقدار قابل توجهی مقاومت نشان دهد، مطمئن شوید اتصال پراب و سر سیم ها به خوبی برقرار می‌شود. جمعه دوازدهم بهمن ۹۷ تست سنسور اثر هال موتور براشلس تست سنسور اثر هال موتور براشلس در موتور‌‌‌‌های جریان مستقیم بدون جاروبک (Brush-less DC) سنسور اثر هال بجای یک جابجاگر مکانیکی "commutator" و جاروبکها "Brushes" استفاده می‌شود.
جهت تست سنسور‌‌‌‌های اثر هال به ترتیب زیر عمل نمایید.
جمعه دوازدهم بهمن ۹۷
logo-samandehi
با ما در تماس باشید
دفتر مرکزی :
زنجان: بلوار پروفسور ثبوتی - پارک علم و فناوری علوم پایه - واحد 315
تلفن‌‌‌‌های تماس :
02433154413
02128429945
09981071773 (WhatsApp)
info@evparts.ir
whatsuppinterestlinkedinfacebooktelegraminstagram