menuordersearch
evparts.ir

آرشیو کلی اخبار صفحه چهار ,

(*utab:news_description*)
نمایش بیشتر
بستن
طراحی و معرفی سیستم رانش خودرو برقی شهری سبک و سنگین و وانت و نفر بر برقی طراحی و معرفی سیستم رانش خودرو برقی شهری سبک و سنگین و وانت و نفر بر برقی در این بررسی برای 3 نوع خودرو شهری در کلاس‌بندی خودروهای هاچ‌بک شهری یا میکروکار با وزن ناخالص 1200 کیلوگرم شبیه به خودرو‌‌‌‌های دوو ماتیز و ام وی ام 110، خودرو‌‌‌‌های سدان و هاچبک سایز متوسط با وزن ناخالص 1500 کیلوگرم شبیه به خودرو‌‌‌‌های کوییک، ساینا و تیبا و خودرو‌‌‌‌های کراس اوور با وزن نا خالص 2500 کیلوگرم و وانت و ون برقی با وزن‌‌‌‌های ناخالص 2000، 2500 و 3000 کیلوگرم، سیستم رانش طراحی شده مشاهده می‌شود. شنبه بیست و هشتم خرداد ۰۱ بررسی مشخصات فنی ارزان ترین خودرو‌‌‌‌های برقی روز دنیا بررسی مشخصات فنی ارزان ترین خودرو‌‌‌‌های برقی روز دنیا در این مقاله به بررسی مشخصات فنی ارزان ترین خودرو‌‌‌‌های برقی روز دنیا اعم از ظرفیت باتری، توان و گشتاور بیشینه، شتاب و سرعت نهایی، تعداد سرنشین، کارایی و مصرف و قیمت می‌پردازیم. دوشنبه بیست و سوم خرداد ۰۱ معرفی 20 خودروی برقی برتر از نگاه تخته گاز (Top Gear) معرفی 20 خودروی برقی برتر از نگاه تخته گاز (Top Gear) بررسی بهترین خودرو‌‌‌‌های برقی و معرفی 20 خودروی برقی برتر از نگاه برنامه تخته گاز (Top Gear) یکشنبه بیست و دوم خرداد ۰۱ نحوه عیب یابی و رفع ایراد موتور برقی نحوه عیب یابی و رفع ایراد موتور برقی اگر موتور یا دوچرخه برقی شما به هر دلیلی کار نمی‌کند، می‌توانید با یک مولتی متر و کمی صرف وقت، عیب سیستم و قطعه خراب را شناسایی کرده و برای رفع آن اقدام کنید. پنج شنبه بیست و یکم بهمن ۰۰ انواع موتور‌‌‌‌های مورد استفاده در خودرو‌‌‌‌های برقی انواع موتور‌‌‌‌های مورد استفاده در خودرو‌‌‌‌های برقی وسایل نقلیه الکتریکی چیز جدیدی برای این دنیا نیست، اما با پیشرفت تکنولوژی و افزایش نگرانی در مورد کنترل آلودگی، برچسبی از حمل و نقل آینده به آن داده شده است.
عنصر اصلی یک خودرو برقی، به غیر از باتری خودرو‌‌‌‌های الکتریکی،چیزی که جایگزین موتور‌‌‌‌های احتراق داخلی می‌شود، یک موتور الکتریکی است.
توسعه سریع در زمینه الکترونیک قدرت و تکنیک‌‌‌‌های کنترل، فضایی را برای انواع موتور‌‌‌‌های الکتریکی ایجاد کرده است تا در وسایل نقلیه الکتریکی مورد استفاده قرار گیرند.
موتور‌‌‌‌های الکتریکی مورد استفاده برای کاربرد‌‌‌‌های خودرو باید دارای ویژگی هایی مانند گشتاور راه اندازی بالا، چگالی توان بالا، راندمان خوب و غیره باشند.
جمعه هفتم آبان ۰۰
معرفی شارژر‌‌‌‌های پیشنهادی انواع موتور و اسکوتر‌‌‌‌‌‌‌‌های برقی بازار ایران معرفی شارژر‌‌‌‌های پیشنهادی انواع موتور و اسکوتر‌‌‌‌‌‌‌‌های برقی بازار ایران معرفی شارژر‌‌‌‌های پیشنهادی انواع موتور و اسکوتر‌‌‌‌‌‌‌‌های برقی بازار ایران سه شنبه سیزدهم مهر ۰۰
logo-samandehi
با ما در تماس باشید
دفتر مرکزی :
زنجان: بلوار پروفسور ثبوتی - پارک علم و فناوری علوم پایه - واحد 315
تلفن‌‌‌‌های تماس :
02433154413
02128429945
09981071773 (WhatsApp)
info@evparts.ir
whatsuppinterestlinkedinfacebooktelegraminstagram